• +38 (067) 334 18 10

МІЖНАРОДНА ШКОЛА БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ ІСВТ В УКРАЇНІ

Про Школу

Міжнародна Школа Бізнес-тренерів ICBT від Golden Staff Training – це 4-и модульна авторська програма за методикою к.пс.н. Жанни Зав’ялової. Вона розроблена для тих, хто планує зразу після закінчення стати повноправним представником ринку тренінгів.

В ході навчання учасники набувають навички, які дозволяють визначати потребу в навчанні, що в подальшому допомагає їм складати авторські програми під бізнес цілі замовника і впевнено їх проводить, використовуючи сучасні методи навчання. Почати навчання можливо з будь-якого з модулів.

На даний момент Школа ICBT нараховує більше 1000 випускників, які стали учасниками більш ніж 40-а випусків.

В Україні школа постійно діє з 2006 року.

Програма Школи ICBT має велику долю новизни та експерименту.  Вона побудована так, що теоретичні вкладки супроводжуються відпрацюванням практичних навичок. Це дає можливість досліджувати всі техніки ведення тренінгу безпосередньо у ході модуля.

Ціль Школи ICBT – підготовка тренерів, тренінг-менеджерів, для рішення практичних бізнес-задач з навчання та розвитку персоналу компаній. Дати знання і практичні навички для проведення успішних бізнес-тренінгів тим, хто освоює професію тренера, а також керівникам, які бажають створювати команду, яка працює продуктивно.

Переваги Школи ICBT:

  • Пройшовши Школу Бізнес-тренерів, ви не лише отримаєте основні методи тренера, знання роботи з групою, але і знання основних бізнес-процесів. Ви зможете стати саме БІЗНЕС-ТРЕНЕРОМ – динамічним, успішним, який розуміє закономірності роботи бізнес-структур, основні бізнес-процеси продажу і менеджменту. Без цього тренер не зможе ефективно працювати на діловому ринку навчання.
  • В кожній сесії фокус уваги нашого навчання – НА РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ТРЕНІНГУ. Вибір тем тренінгу, підбір методів, робота з учасниками і позиціонування самого тренера – як це все і дещо більше зможуть зробити тренінг результативним, щоб після навчання КПД учасників та їх віддача в бізнесі підвищились. Як працювати з немотивованою групою і з професіоналами, як проводити навчання в різнорідній групі, а також зі статусними учасниками – про все це ви дізнаєтесь у нашій школі і навчитеся все самі.
  • Наш тренерський девіз – «Прийди на тренінг, розслабся і ОТРИМУЙ ЗАДОВОЛЕННЯ!». В школі ви навчитеся тому, як вести тренінги легко і невимушено, без маніпуляцій з групою. Як бути самим собою, знайти свій унікальний стиль, як отримати задоволення від своєї роботи, вірити в себе і свою групу и при всьому цьому бути блискуче успішним. Саме це дозволяє нашим випускникам уникнути професійного вигорання і ділитися своїм ентузіазмом з учасниками. Не вірите? Значить, ви просто цьому ще не навчились!