• +38 (067) 539 83 65

МІЖНАРОДНА ШКОЛА БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ ІСВТ В УКРАЇНІ

Тренер: Ольга Кусковська

Вартість участі: 9 900 грн.

Дати: 2, 15 і 16 жовтня

Перший модуль Школи ICBT є базовим комплектом методів, які дозволяють навіть починаючому тренеру самостійно створювати і проводити міні-тренінги по 1,5-3 години. Учасники тут дізнаються специфіку бізнес-тренінгу, його відмінність від інших видів тренінгів і від інших видів бізнес-розвитку співробітників.

Відправити запит

Тренер:  Ольга Кусковська

Вартість участі: 9 900 грн.

Дати: 12, 13 і 27 листопада

Другий модуль Школи відповідає на ключовий запит тренерів: як працювати з демотивована / агресивною групою або окремими складними учасниками. Дається теорія розвитку групи і необхідні дії тренера на кожному етапі її розвитку.

Відправити запит

Тренер:  Ольга Кусковська

Вартість участі: 9 900 грн.

Дати: 10, 17 і 18 грудня

Третій модуль Школи ICBT дає систему створення свого авторського тренінгу, методику швидкого підбору книг, корисних саме в підготовці до тренінгу. Учасники через практику отримують відповіді на питання: як провести діагностику потреб замовника в навчанні і як скласти унікальний тренінг під запит бізнесу з гарантованим результатом?

Відправити запит

Тренер:  Ольга Кусковська

Вартість участі: 9 000 грн.

Дати: 15, 21 і 22 січня

Четвертий модуль Школи ICBT дозволяє тренеру до своєї позиції експерта додати позицію коуча і грамотно працювати з мисленням учасників своїх груп. Саме цей модуль вчить імпровізації в тренінгу, можливості проводити навчання фахівців за межами особистої компетентності тренера.

Відправити запит